корепетиция_на_21-07-23_.docx | |
File Size: | 27 kb |
File Type: | docx |
АДРЕС_НА_НАЦИОНАЛНО_УЧИЛИЩЕ_ПО_ИЗКУСТВАТА_-_ДОБРИ_ХРИСТОВ_-_ВАРНА_.docx | |
File Size: | 13 kb |
File Type: | docx |
График за корепетиция - 21.07.23 г. (петък) - ОБНОВЕН !!!
в Национално училище по изкуствата „Добри Христов“ – Варна – ул.Стефан Караджа №34
в Национално училище по изкуствата „Добри Христов“ – Варна – ул.Стефан Караджа №34
ГРАФИК ЗА ЯВЯВАНЕ НА КОНКУРСНИТЕ ДНИ - КОНКУРСАНА ПРОГРАМА -
График-_конкурсни__дни-22-23-2023-х__.docx | |
File Size: | 42 kb |
File Type: | docx |
ММК ”ART STARS - Звезди на изкуството” – 2023
УЧАСТНИЦИ В ГАЛА КОНЦЕРТА НА ЛАУРЕАТИТЕ В КАТЕГОРИЯ „КЛАСИЧЕСКО ПЕЕНЕ“
1.Антония Андонова Мутафова – Бургас
Franz Schubert – Erlkonig
Корепетитор: Стефан Бояджиев
2.Анна Даниелова Козарoва – София - „I could have danced all night“
Корепетитор: Боян Бъчваров
3. Димитрия Колева – Сливен - Ария на Русалка из едноименната опера на Антонин Дворжак
Корепетитор: Боян Бъчваров
4. Чжун Цин – Китай - „Посвещение“ („Zueignung“) от Рихард Щраус
Корепетитор: Боян Бъчваров
5. Денис Живков Иванов – Стара Загора - Ария на Онегин от оп. „Евгений Онегин“ – Чайковски
Корепетитор: Трифон Трифонов
6. Хонги Жай – Китай - Ария на Мими из 3-то действие на операта „Бохеми“( „Donde lieta uscì“)
Корепетитор: Стефан Бояджиев
7. Ралица Веселинова Василева - Стара Загора - Кр. В. Глук – “Orphee ed Eurydice" – “Amour viens rendre a mon ame"
Корепетитор: Ерна Пушева
8.Анастасия Алтухова – Запорожие - Доницети - Каватина на Норина “Quel guardo il cavaliere” от оп. “Дон Паскуале”
Корепетитор: Боян Бъчваров
9. Лин Чен – Китай - Сегидиля от оп. „Кармен“ на Ж. Бизе (“Pres des remparts de Seville”)
Корепетитор: Стефан Бояджиев
10. Синюй Бао – Китай - „Nessun dorma“ - Пучини
Корепетитор: Стефан Бояджиев
11. Христина Трайкоска – Прилеп, Р.С. Македония - “Una voce poco fa” (aрия на Розина) из оп. “Il barbiere di Siviglia”
- Росини
Корепетитор: Стефан Бояджиев
УЧАСТНИЦИ В ГАЛА КОНЦЕРТА НА ЛАУРЕАТИТЕ В КАТЕГОРИЯ „КЛАСИЧЕСКО ПЕЕНЕ“
1.Антония Андонова Мутафова – Бургас
Franz Schubert – Erlkonig
Корепетитор: Стефан Бояджиев
2.Анна Даниелова Козарoва – София - „I could have danced all night“
Корепетитор: Боян Бъчваров
3. Димитрия Колева – Сливен - Ария на Русалка из едноименната опера на Антонин Дворжак
Корепетитор: Боян Бъчваров
4. Чжун Цин – Китай - „Посвещение“ („Zueignung“) от Рихард Щраус
Корепетитор: Боян Бъчваров
5. Денис Живков Иванов – Стара Загора - Ария на Онегин от оп. „Евгений Онегин“ – Чайковски
Корепетитор: Трифон Трифонов
6. Хонги Жай – Китай - Ария на Мими из 3-то действие на операта „Бохеми“( „Donde lieta uscì“)
Корепетитор: Стефан Бояджиев
7. Ралица Веселинова Василева - Стара Загора - Кр. В. Глук – “Orphee ed Eurydice" – “Amour viens rendre a mon ame"
Корепетитор: Ерна Пушева
8.Анастасия Алтухова – Запорожие - Доницети - Каватина на Норина “Quel guardo il cavaliere” от оп. “Дон Паскуале”
Корепетитор: Боян Бъчваров
9. Лин Чен – Китай - Сегидиля от оп. „Кармен“ на Ж. Бизе (“Pres des remparts de Seville”)
Корепетитор: Стефан Бояджиев
10. Синюй Бао – Китай - „Nessun dorma“ - Пучини
Корепетитор: Стефан Бояджиев
11. Христина Трайкоска – Прилеп, Р.С. Македония - “Una voce poco fa” (aрия на Розина) из оп. “Il barbiere di Siviglia”
- Росини
Корепетитор: Стефан Бояджиев